O nás

Spoločnosť RENODACH ponúka bezpečnú , modernú striekanú izoláciu. Produkty sú certifikované podľa nemeckých štandardov DIBt. Nezávadná izolácia je zdraviu neškodná a ekologická. Spoločnosť ponúka svoje služby od roku 2010. Snahou spoločnosti je poskytovať odborné poradenstvo v oblasti izolácie ako aj dodatkové služby.  Našou snahou je dosiahnutie optimálneho riešenia podľa potrieb a požiadaviek zákazníka, a to po stránke technickej a ekonomickej.

Bezpečná a 100% nezávadná izolácia je naším cieľom. Správne realizovaná izolácia strechy a fasády spolu s ďalšími stavebnými úpravami Vám dokáže ušetriť až 70% nákladov na energiách.  Používame výrobky nemeckej spoločnosti PCC Prodex, ktorá vyrába izolačné materiály v licencii nemeckej spoločnosti. Tieto produkty sú certifikované podľa nemeckých štandardov DIBt a spĺňajú všetky požiadavky z hľadiska kvality, bezpečnosti a odolnosti.

Našou víziou je neustále poskytovať naše služby v čo najlepšej kvalite. Rozvíjaním sa nových technológii, školením zamestnancov vám zabezpečíme tú najlepšiu a najekologickejšiu izoláciu tejto doby. Veď bývať vo vyššom komforte je pre vás to najlepšie riešenie.

Náš pohľad

Svojim zákazníkom poskytujeme jednoduché a úsporné riešenie pre obnovu starej strechy. Dlhodobá životnosť izolácie materiálmi – MINERAL DESIGN, technológiou bez demontáže starej strechy je tým najlepším riešením pre vás. Zárukou kvality sú materiály firmy INDEX S.p.A. , ktorá je držiteľom dvoch hlavných celoeurópskych systémov kvality.